KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 8873411
nr 887 3411
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Tuschteckningar , 6 st. i samma ram, Björn Berg (1923-2008), Götgatan, signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:37:34
10/4 23:01:35
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg